Nákup na splátky výhodně a z pohodlí domova
Kód zboží: AC19
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm - 1
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm - 2
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm - 3
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm - 4
 • Matrace SUPER FOX BLUE 26cm - 5

Další varianty

Matrace SUPER FOX BLUE 20cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 20cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
6 995 Kč
Matrace SUPER FOX BLUE 24cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 24cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
7 695 Kč
Matrace SUPER FOX BLUE 22cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 22cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
7 495 Kč

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 26cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů

Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu

Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví

Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti

Vyrobená v České republice 

Více informací

Konfigurace

8 495 Kč

Dostupnost 2-4 týdnů

Vámi zvolená konfigurace není skladem.

Doprava

Zboží vám doručíme až k vám před dům.

Záruka: 24 měsíců
Výrobní řada: TROPICO
Katalogový kód: 1000561
TROPICO

Matrace SUPER FOX BLUE 26cm

Na objednávku ,
8 495 Kč

Popis produktu

  • Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů
  • Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu
  • Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví
  • Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti
  • Vyrobená v České republice 

2 typy profilací:

   • SUPER FOX Blue Classic
   • SUPER FOX Blue Wellness

Nejmodernější technologie a pěny

   • Hybridní pěna - horní modrá pěna - strana soft - velmi odolná pěna, která vydrží. Je vzdušná, elastická a pevná. Má vyšší odrazovou pružnost, což ulehčuje otáčení na bok. Pěna je velmi prodyšná a proto omezuje pocení.
   • Studená pěna - prostřední tyrkysová pěna - studená pěna je pružná a prodyšná. Zajišťuje pevnost matrace. Studená pěna podporuje hybridní pěnu a o to více usnadňuje noční otáčení na matraci, takže je ideální pro ty, kteří spí na boku.
   • Studená pěna - béžová pěna - tvrdší strana matrace, tato strana nabízí pevnější spaní. Díky otevřeným strukturám je studená pěna prodyšná. 7-zónová matrace má dlouhou životnost.
   • CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na tvrdší straně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak.
   • Pánevní zóna - je ta část matrace, kde je vyvíjena největší zátěž, proto je tam vyšší hustota pěn. Ochrání Vaše klouby.
   • Ramenní kolébky - v oblati ramen jsou pěny změkčeny, tím ochrání Vaše ramenní klouby. Využijí lidé, kteří spí hlavně na boku.
   • Potah na matraci Aegis s Thermo&Air Control - má antibakteriální vlastnosti, které jsou proti roztočům, má vysoký podíl přírodních vláken Tencel® se speciální úpravou povrchu AegisTM. Díky potahu je matrace vhodná pro alergiky a astmatiky, doporučujeme matracový chránič, který můžete často prát a tím zamezíte tvorbě roztočů. Potah odvádí vlhkost, takže minimalizuje pocení a to díky odvětrávacímu systému bude matrace v kombinaci s jádrem matrace hygienicky čistá. Potah je ze dvou částí, které jednoduše sundáte a vyperete na 60 °C.Testování a záruka

PARAMETRY

  • Výška matrace Super Fox Blue: cca 24cm včetně potahu
  • Tuhost matrace: střední a vyšší tuhost matrace - strana soft a hard
  • Partnerská matrace: Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením
  • Zóny matrace: sedmizónová matrace
  • Jádro matrace: studená pěna
  • Ložná plocha: hybridní pružná pěna, druhá strana studená pěna 
  • Nosnost matrace: do 135 kg
  • Potah na matraci: Aegis s Thermo&Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
  • Testování matrace: 100.000 mechanických zátěžových testů
  • Výrobce matrace Super Fox Blue: České matrace Tropico
  • Vhodné uložení matrace do postele na lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double).
  • Standardní záruka: 2 roky
  • Další výhoda : Prodloužená záruka jádra matrace 6 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je nutná registrace matrace. Matraci je nutné do 30 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Registrace je velmi jednoduchá. Pokyny k registraci najdete přibalené v obalu matrace. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Varianty Matrace

Super Fox

- Paměťová líná pěna - oranžová pěna - v ideální výšce cca 4 cm, pro ideální tuhost měkčí strany matrace. Paměťová pěna se krásně přizpůsobí Vašemu tělu a to při všech polohách spánku, Vaše záda budou v rovině. Navíc má vysokou elasticitu a antialergické vlastnosti. Díky líné pěně je matrace pohodlná, uleví kloubům.
- Studená pěna - tyrkysová pěna - je to vrstva pružné studené pěny pod línou pěnou, která je důležitá při otáčení a když spíte na boku. Pěna napomáhá správné termoregulaci.
Studená pěna - žlutá pěna - tvrdší strana matrace. Skvělá a velmi prodyšná studená pěna zajistí dokonalou pružnost matrace. Ortopedické vlastnosti navíc umocní 7 anatomických zón.
- CubeCare komfortní profilace - tato profilace byla vyvinuta pro zdravotní a ortopedické matrace, každá kostička speciálně vyrovnává vyvinutý tlak a tím udržují páteř v rovině a zabraňuje proležení.
- Ramenní kolébky - průduchy v matraci - zdravotní řešení pro uvolnění ramenům -  zabrání pocitu přeležení. Pokud spíte na boku, tak to je ideální volba. 
- Pánevní zóna – uprostřed matrace - v této části je hustší pěna a matrace je zesílená proti koncentrovanému tlaku. Tímto je zajištěna ochrana kyčelních kloubů.
- Potah na matraci Wellness s Thermo&Air Control - matrace, aby byla kompletní musí mít kvalitní potah. Tento jemný potah zajistí speciální odvětrávání a ideální termoregulaci, takže zamezí pocení a to v kombinaci použitých pěn v matraci. Chrání matraci a udržuje matraci hygienicky čistou. Je prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna, který zvyšuje prodyšnost a omezuje pocení. Navíc odvádí statický náboj pro hluboký spánek.

Potah je snímatelný, dělitelný na 2 části a pratelný (60 °C).

Super Fox BLUE

- Hybridní pěna - horní modrá pěna - strana soft - velmi odolná pěna, která vydrží. Je vzdušná, elastická a pevná. Má vyšší odrazovou pružnost, což ulehčuje otáčení na bok. Pěna je velmi prodyšná a proto omezuje pocení.
- Studená pěna - prostřední tyrkysová pěna - studená pěna je pružná a prodyšná. Zajišťuje pevnost matrace. Studená pěna podporuje hybridní pěnu a o to více usnadňuje noční otáčení na matraci, takže je ideální pro ty, kteří spí na boku.
- Studená pěna - béžová pěna - tvrdší strana matrace, tato strana nabízí pevnější spaní. Díky otevřeným strukturám je studená pěna prodyšná. 7-zónová matrace má dlouhou životnost.
- CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na tvrdší straně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak.
- Pánevní zóna - je ta část matrace, kde je vyvíjena největší zátěž, proto je tam vyšší hustota pěn. Ochrání Vaše klouby.
- Ramenní kolébky - v oblati ramen jsou pěny změkčeny, tím ochrání Vaše ramenní klouby. Využijí lidé, kteří spí hlavně na boku.
- Potah na matraci Aegis s Thermo&Air Control - má antibakteriální vlastnosti, které jsou proti roztočům, má vysoký podíl přírodních vláken Tencel® se speciální úpravou povrchu AegisTM. Díky potahu je matrace vhodná pro alergiky a astmatiky, doporučujeme matracový chránič, který můžete často prát a tím zamezíte tvorbě roztočů. Potah odvádí vlhkost, takže minimalizuje pocení a to díky odvětrávacímu systému bude matrace v kombinaci s jádrem matrace hygienicky čistá.

Potah je ze dvou částí, které jednoduše sundáte a vyperete na 60 °C.

Super Fox Cloud

GelTouch hybridní pěna (strana soft) - růžová pěna - jedná se o prodyšnou pěnu. Má hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.
Hybridní pěna - tyrkysová pěna - nejodolnější pěna, která má skvělé elastické vlastnosti a vysokou odrazovou pružnost. Vysoká vzdušnost matrace vytváří optimální klima, které snižuje pocení. Pěna zajišťuje vysokou podporu těla při spánku. Výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost) v jedné vrstvě. Vynikající odvod vzdušné vlhkosti.
Studená pěna (strana hard) - béžová pěna - osvědčená a velmi příjemná pěna, která díky otevřené buněčné struktuře krásně dýchá a udržuje matraci v čistotě a nepřehřívá tělo. Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a velká odolnost.
Pánevní zóna – podporuje a vyrovnává tlak, kde je vyvíjen největší zátěž. 
Ramenní kolébky - omezují vyvinutý tlak a tím chrání ramenní klouby při spánku na boku.
- CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na pevnější traně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak, takže nedochází k přeležení.
- Potah na matraci Tencel s Thermo Air Control - luxusní, odolný a pružný potah s přírodními vlákny Tencel vhodný pro alergiky a astmatiky. Díky mřížce v potahu má skvělé odvětrávání, je prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna, to vše zajistí vynikající termoregulaci a tímto omezuje pocení během spánku - spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pro jeho snadné praní na 60°C je vyroben ze dvou částí. To vše pomáhá udržet matraci hygienicky čistou.

Parametry

Výrobní řada: Tropico

Vybavení

Potah matrace:
 • Pratelný potah

Rozměry

Nosnost: ?Nosnost určena pro zátěž na jeden sedák / matraci 135 Kg
Výška matrace: 26 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm

Konfigurační

Rozměry:
 • 200x200
 • 180x200
 • 160x200
 • 140x200
 • 120x200
 • 90x200
 • 80x200

Podobné produkty (12)

MILAN masivní borovicová postel 85x195

Ložnice

MILAN masivní borovicová postel 85x195

MILAN je velmi jednoduchý ale, nadčasový model, který doplní uspořádání každého interiéru. Postel je ideální do dětských pokojů, na chaty,...

Šířka: 94 cm, Délka: 200 cm, Výška: 67 cm
Na objednávku Do týdnů
3 990 Kč
MILAN masivní borovicová postel 90x200 vysoké čela

Ložnice

MILAN masivní borovicová postel 90x200

MILAN je velmi jednoduchý ale, nadčasový model, který doplní uspořádání každého interiéru. Postel je ideální do dětských pokojů, na chaty,...

Šířka: 99 cm, Délka: 205 cm, Výška: 67 cm
Skladem
3 990 Kč
Doporučujeme
DELFI-10 rozkládací postel bardolino

Pohovky

rozkládací postel DELFI-10 VN DUB SONOMA

Pohovka DELFI-10 je určena nejen ke každodennímu spaní, ale dokonce i k příjemnému posezení u televize. Konstrukce je ideální do menších po...

Šířka: 204 cm, Délka: 90 cm, Výška: 80 cm
Skladem
8 890 Kč
VENUS čalouněná postel

Ložnice

manželská,čalouněná postel VENUS ,180x200, šedá, včetně matrací

Populární manželská extra vysoká postel VENUS v rozměru 180x200 cm. Výška lehací plochy je 64 cm. Čelo je designově prošité. U dvoulůžka j...

Šířka: 203 cm, Délka: 217 cm, Výška: 122 cm
Dostupnost 6-12 týdnů
22 600 Kč
Doporučujeme
SASHA luxusní postel LOFT COFFEE

Ložnice

manželská postel včetně matrací SASHA 180X200, hnědošedá/lesklý přehoz

Luxusní extra vysoká postel z ekokůže SASHA s designově prošitým čelem. Výška lehací plochy včetně matrací je 65 cm. Ideální pro pohodlné a...

Šířka: 186 cm, Délka: 220 cm, Výška: 135 cm
Dostupnost 6-12 týdnů
23 900 Kč
Arnoštka noční stolek remo

Ložnice

noční stolek Arnoštka Dub San remo

Noční stolek je nepostradatelným kusem nábytku snad v každé domácnosti.Takový stolek je vám vždy při ruce, jakmile bude zapotřebí odložit r...

Šířka: 40 cm, Hloubka: 36 cm, Výška: 47 cm
Skladem
1 160 Kč
PORTO LOZ/160 BEZ ROŠTU modřín sibiu světlý

Ložnice

PORTO Postel LOZ/160 BEZ ROŠTU modřín sibiu světlý

Postel Porto LOZ/160 je v barevném provedení modřín Sibiu světlý s horními hranami barvy borovice larico. Postel je určená pro matraci o r...

Šířka: 165 cm, Délka: 204 cm, Výška: 84 cm
Skladem
4 431 Kč
CANTUS (LYOZ02) -POSTEL VČETNĚ ROŠTU A ÚP š. 140 lamino Dub riviéra světlý/ bílá  (W) (4BALÍKY)(K150)

Ložnice

CANTUS - POSTEL 140 VČETNĚ ROŠTU A ÚP - Dub riviéra světlý/ bílá

Manželská postel z kolekce CANTUS je moderní, praktickou postelí, která dotvoří vaši ložnici k dokonalosti.Je vhodné kombinovat ji s nočním...

Šířka: 145 cm, Délka: 212 cm, Výška: 105 cm
Skladem
24 720 Kč
NEPO PLUS Toaletní stolek TOL1K1S bílá

Ložnice

Toaletní stolek NEPO PLUS TOL1K1S bílá

Toaletní stolek NEPO PLUS TOL1K1S uvítá ve své domácnosti každá žena. Je příjemné mít k dispozici místo, kde najdete všechny své potřebné d...

Šířka: 80 cm, Hloubka: 40 cm, Výška: 79 cm
Skladem
2 422 Kč
HELGA masivní manželská postel 160x200, Buk

Ložnice

masivní manželská postel HELGA 160x200, Buk

Buková manželská postel HELGA s laťkovým čelem.HELGA - masivní postel s jemným nadčasovým designem, která obohatí jak klasickou tak i stylo...

Šířka: 167 cm, Délka: 213 cm
Skladem
14 970 Kč
šedá manželská zvýšená postel boxspring CHARLOTTA 180x200 cm, Zetta 300

Ložnice

boxspring CHARLOTTA 180x200cm, šedá-Zetta 300

Charlotta je zvýšená postel s úložným prostorem, kdy výška lehací plochy činí 65 cm. Designové zpracování  prošívaného čela postele působí ...

Šířka: 182 cm, Délka: 210 cm
Skladem
16 990 Kč
BOLOGNA čalouněná postel

Ložnice

čalouněná postel BOLOGNA Béžová/Hnědá

Prostorná čalouněná manželská postel BOLOGNA je potažená kombinací látek hnědé a béžové. Postel má výšku čela 95 cm a spací plochy 52 cm. ...

Šířka: 189 cm, Délka: 208 cm
Skladem
15 990 Kč
Kontaktní formulář
Kontakt

Reklamace a vrácení zboží

Postelin - sklad
Středulínského 966/26
Ostrava – Vítkovice, 703 00

Sociální sítě

 

Fakturační adresa a sídlo společnosti

Jozef Kozelek
Opavská 818
708 00 Ostrava – Poruba

Spisová značka

Fyzická osoba-podnikatel
zapsaná v živnostenského rejstříku
Magistrátu města Ostravy
IČO: 44774575

essox