Nákup na splátky výhodně a z pohodlí domova
Kód zboží: AC16
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm - 1
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm - 2
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm - 3
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm - 4
 • Matrace SUPER FOX BLUE 22cm - 5

Další varianty

Matrace SUPER FOX BLUE 20cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 20cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
6 995 Kč
Matrace SUPER FOX BLUE 26cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 26cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
8 495 Kč
Matrace SUPER FOX BLUE 24cm

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 24cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu st...

Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm, Délka: 200 cm
Dostupnost 2-4 týdnů
7 695 Kč

Ložnice

Matrace SUPER FOX BLUE 22cm

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů

Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu

Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví

Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti

Vyrobená v České republice 

Více informací

Konfigurace

7 495 Kč

Dostupnost 2-4 týdnů

Vámi zvolená konfigurace není skladem.

Doprava

Zboží vám doručíme až k vám před dům.

Záruka: 24 měsíců
Výrobní řada: TROPICO
Katalogový kód: 1000558
TROPICO

Matrace SUPER FOX BLUE 22cm

Na objednávku ,
7 495 Kč

Popis produktu

  • Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů
  • Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu
  • Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví
  • Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti
  • Vyrobená v České republice 

2 typy profilací:

   • SUPER FOX Blue Classic
   • SUPER FOX Blue Wellness

Nejmodernější technologie a pěny

   • Hybridní pěna - horní modrá pěna - strana soft - velmi odolná pěna, která vydrží. Je vzdušná, elastická a pevná. Má vyšší odrazovou pružnost, což ulehčuje otáčení na bok. Pěna je velmi prodyšná a proto omezuje pocení.
   • Studená pěna - prostřední tyrkysová pěna - studená pěna je pružná a prodyšná. Zajišťuje pevnost matrace. Studená pěna podporuje hybridní pěnu a o to více usnadňuje noční otáčení na matraci, takže je ideální pro ty, kteří spí na boku.
   • Studená pěna - béžová pěna - tvrdší strana matrace, tato strana nabízí pevnější spaní. Díky otevřeným strukturám je studená pěna prodyšná. 7-zónová matrace má dlouhou životnost.
   • CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na tvrdší straně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak.
   • Pánevní zóna - je ta část matrace, kde je vyvíjena největší zátěž, proto je tam vyšší hustota pěn. Ochrání Vaše klouby.
   • Ramenní kolébky - v oblati ramen jsou pěny změkčeny, tím ochrání Vaše ramenní klouby. Využijí lidé, kteří spí hlavně na boku.
   • Potah na matraci Aegis s Thermo&Air Control - má antibakteriální vlastnosti, které jsou proti roztočům, má vysoký podíl přírodních vláken Tencel® se speciální úpravou povrchu AegisTM. Díky potahu je matrace vhodná pro alergiky a astmatiky, doporučujeme matracový chránič, který můžete často prát a tím zamezíte tvorbě roztočů. Potah odvádí vlhkost, takže minimalizuje pocení a to díky odvětrávacímu systému bude matrace v kombinaci s jádrem matrace hygienicky čistá. Potah je ze dvou částí, které jednoduše sundáte a vyperete na 60 °C.Testování a záruka

PARAMETRY

  • Výška matrace Super Fox Blue: cca 22cm včetně potahu
  • Tuhost matrace: střední a vyšší tuhost matrace - strana soft a hard
  • Partnerská matrace: Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením
  • Zóny matrace: sedmizónová matrace
  • Jádro matrace: studená pěna
  • Ložná plocha: hybridní pružná pěna, druhá strana studená pěna 
  • Nosnost matrace: do 135 kg
  • Potah na matraci: Aegis s Thermo&Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
  • Testování matrace: 100.000 mechanických zátěžových testů
  • Výrobce matrace Super Fox Blue: České matrace Tropico
  • Vhodné uložení matrace do postele na lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double).
  • Standardní záruka: 2 roky
  • Další výhoda : Prodloužená záruka jádra matrace 6 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je nutná registrace matrace. Matraci je nutné do 30 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Registrace je velmi jednoduchá. Pokyny k registraci najdete přibalené v obalu matrace. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Varianty Matrace

Super Fox

- Paměťová líná pěna - oranžová pěna - v ideální výšce cca 4 cm, pro ideální tuhost měkčí strany matrace. Paměťová pěna se krásně přizpůsobí Vašemu tělu a to při všech polohách spánku, Vaše záda budou v rovině. Navíc má vysokou elasticitu a antialergické vlastnosti. Díky líné pěně je matrace pohodlná, uleví kloubům.
- Studená pěna - tyrkysová pěna - je to vrstva pružné studené pěny pod línou pěnou, která je důležitá při otáčení a když spíte na boku. Pěna napomáhá správné termoregulaci.
Studená pěna - žlutá pěna - tvrdší strana matrace. Skvělá a velmi prodyšná studená pěna zajistí dokonalou pružnost matrace. Ortopedické vlastnosti navíc umocní 7 anatomických zón.
- CubeCare komfortní profilace - tato profilace byla vyvinuta pro zdravotní a ortopedické matrace, každá kostička speciálně vyrovnává vyvinutý tlak a tím udržují páteř v rovině a zabraňuje proležení.
- Ramenní kolébky - průduchy v matraci - zdravotní řešení pro uvolnění ramenům -  zabrání pocitu přeležení. Pokud spíte na boku, tak to je ideální volba. 
- Pánevní zóna – uprostřed matrace - v této části je hustší pěna a matrace je zesílená proti koncentrovanému tlaku. Tímto je zajištěna ochrana kyčelních kloubů.
- Potah na matraci Wellness s Thermo&Air Control - matrace, aby byla kompletní musí mít kvalitní potah. Tento jemný potah zajistí speciální odvětrávání a ideální termoregulaci, takže zamezí pocení a to v kombinaci použitých pěn v matraci. Chrání matraci a udržuje matraci hygienicky čistou. Je prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna, který zvyšuje prodyšnost a omezuje pocení. Navíc odvádí statický náboj pro hluboký spánek.

Potah je snímatelný, dělitelný na 2 části a pratelný (60 °C).

Super Fox BLUE

- Hybridní pěna - horní modrá pěna - strana soft - velmi odolná pěna, která vydrží. Je vzdušná, elastická a pevná. Má vyšší odrazovou pružnost, což ulehčuje otáčení na bok. Pěna je velmi prodyšná a proto omezuje pocení.
- Studená pěna - prostřední tyrkysová pěna - studená pěna je pružná a prodyšná. Zajišťuje pevnost matrace. Studená pěna podporuje hybridní pěnu a o to více usnadňuje noční otáčení na matraci, takže je ideální pro ty, kteří spí na boku.
- Studená pěna - béžová pěna - tvrdší strana matrace, tato strana nabízí pevnější spaní. Díky otevřeným strukturám je studená pěna prodyšná. 7-zónová matrace má dlouhou životnost.
- CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na tvrdší straně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak.
- Pánevní zóna - je ta část matrace, kde je vyvíjena největší zátěž, proto je tam vyšší hustota pěn. Ochrání Vaše klouby.
- Ramenní kolébky - v oblati ramen jsou pěny změkčeny, tím ochrání Vaše ramenní klouby. Využijí lidé, kteří spí hlavně na boku.
- Potah na matraci Aegis s Thermo&Air Control - má antibakteriální vlastnosti, které jsou proti roztočům, má vysoký podíl přírodních vláken Tencel® se speciální úpravou povrchu AegisTM. Díky potahu je matrace vhodná pro alergiky a astmatiky, doporučujeme matracový chránič, který můžete často prát a tím zamezíte tvorbě roztočů. Potah odvádí vlhkost, takže minimalizuje pocení a to díky odvětrávacímu systému bude matrace v kombinaci s jádrem matrace hygienicky čistá.

Potah je ze dvou částí, které jednoduše sundáte a vyperete na 60 °C.

Super Fox Cloud

GelTouch hybridní pěna (strana soft) - růžová pěna - jedná se o prodyšnou pěnu. Má hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.
Hybridní pěna - tyrkysová pěna - nejodolnější pěna, která má skvělé elastické vlastnosti a vysokou odrazovou pružnost. Vysoká vzdušnost matrace vytváří optimální klima, které snižuje pocení. Pěna zajišťuje vysokou podporu těla při spánku. Výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost) v jedné vrstvě. Vynikající odvod vzdušné vlhkosti.
Studená pěna (strana hard) - béžová pěna - osvědčená a velmi příjemná pěna, která díky otevřené buněčné struktuře krásně dýchá a udržuje matraci v čistotě a nepřehřívá tělo. Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a velká odolnost.
Pánevní zóna – podporuje a vyrovnává tlak, kde je vyvíjen největší zátěž. 
Ramenní kolébky - omezují vyvinutý tlak a tím chrání ramenní klouby při spánku na boku.
- CubeCare komfortní profilace - je na studené pěně, tzn. na pevnější traně matrace. Speciální kostky jsou vyvinuté pro zdravotní matrace = CubeCare rozloží tlak, takže nedochází k přeležení.
- Potah na matraci Tencel s Thermo Air Control - luxusní, odolný a pružný potah s přírodními vlákny Tencel vhodný pro alergiky a astmatiky. Díky mřížce v potahu má skvělé odvětrávání, je prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna, to vše zajistí vynikající termoregulaci a tímto omezuje pocení během spánku - spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pro jeho snadné praní na 60°C je vyroben ze dvou částí. To vše pomáhá udržet matraci hygienicky čistou.

Parametry

Výrobní řada: Tropico

Vybavení

Potah matrace:
 • Pratelný potah

Rozměry

Nosnost: ?Nosnost určena pro zátěž na jeden sedák / matraci 135 Kg
Výška matrace: 22 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 80/90/120/140/160/180/200 cm

Konfigurační

Rozměry:
 • 200x200
 • 180x200
 • 160x200
 • 140x200
 • 120x200
 • 90x200
 • 80x200

Podobné produkty (12)

ELINOR masivní manželská postel

Ložnice

masivní buková postel DELFI-7 NEW

Masivní postel DELFI-7 NEW přinese do vaší ložnice jak pohodlí, tak styl. Rám je vyroben z odolného bukového masivu, nabízíme ve více bare...

Šířka: 175/ 195 cm, Délka: 206 cm
Dostupnost 8-12 týdnů
18 050 Kč
AMY jednolůžko 120x200

Ložnice

válenda KELLY s matrací, 120x200, bílá Loft1

Velice oblíbená moderní postel KELLY s volně vloženou matrací a polohovacím lamelovým roštem. Jednolůžko má mechanicky polohovací rošt P12...

Šířka: 142 cm, Délka: 213 cm, Výška: 111 cm
Skladem
11 110 Kč
NEPO PLUS postel LOZ/90 bílá BEZ ROŠTU

Ložnice

postel NEPO PLUS LOZ/90 bílá BEZ ROŠTU

Jednoduchá postel Nepo LOZ/90 o šířce 90 cm je v barevném provedení bílá. Součástí postele není rošt ani matrace, ty je možné přiobjednat,...

Šířka: 95 cm, Délka: 203 cm, Výška: 44 cm
Skladem
2 622 Kč
HOLTEN KOM1S/A bílá/dub wotan/bílý lesk

Ložnice

HOLTEN Noční stolek KOM1S/A bílá/dub wotan/bílý lesk

Noční stolek HOLTEN KOM1S/A v minimalistickém stylu. Barevné provedeníje v kombinaci tónů bílá/dub woltan/bílý lesk.  I přes své malé rozm...

Šířka: 54 cm, Hloubka: 42 cm, Výška: 50 cm
Skladem
2 088 Kč
MALCOLM (SZU) ŠUPLÍK do postele LOZ120 dub monument

Ložnice

MALCOLM ŠUPLÍK do postele LOZ120 dub monument

Šuplík MALCOLM je praktickým doplňkem do vašeho domova, kde vytvoří úložné místouschované pod postelí MALCOLM LOZ/120. Šuplík je možné vyu...

Šířka: 123 cm, Hloubka: 56 cm, Výška: 22 cm
Skladem
1 298 Kč
NEPO PLUS LOZ3S/160 bílá BEZ ROŠTU - korpus

Ložnice

postel NEPO PLUS LOZ3S/160, bílá

Dvoulůžková postel Nepo je součástí sektorového nábytku Nepo Plus, který nabízí mnoho možností jak útulně a prakticky zařídit svůj byt. Zá...

Šířka: 165 cm, Délka: 204 cm, Výška: 85 cm
Skladem
4 826 Kč
lož.KASSEL LOZ/160/A BEZ ROŠTU A MATRACE dub monastery/dub černý

Ložnice

KASSEL postel LOZ/160/A dub monastery/dub černý

Máte rádi jedinečný moderní design a potřebujete novou postel? Potom je tu pro vás postel Kassel LOZ/160 v barevném provedení  dub monaster...

Šířka: 265 cm, Hloubka: 206 cm, Výška: 98 cm
Skladem
13 004 Kč
PLATONIC boxspring ZETTA 300

Ložnice

manželská zvýšená postel boxspring PLATONIC ZETTA 300 modrošedá

Plocha lůžka pro spaní je 180 x 200 cm. Každá polovina má svojí vlastní matraci o rozměru 90 x 200 cm. Matrace je uložena a začalouněna n...

Šířka: 180 cm, Délka: 210 cm, Výška: 118 cm
Skladem
16 990 Kč
Doporučujeme
EFFECT Šatní Skříň

Ložnice

ENIGMA Šatní Skříň

Šatní skříň ENIGMA, je ideální řešení pro designové nadšence. Její barevné provedení dokonale sladí s vaší ložnicí a nebo obývacím pokojem....

Šířka: 150/175/200 cm, Hloubka: 59 cm, Výška: 216 cm
Dostupnost 5-8 týdnů
8 300 Kč
DELFI-11 lamino jednolůžko Bardolino

Ložnice

postel s úložným prostorem Buk DELFI-11

Jednolůžko z lamina se zásuvkami a integrovaným nočním stolkem je praktickým řešením malých prostor.  Postel je dostupná v odstínu Buk Kl...

Šířka: 96 cm, Délka: 204 cm, Výška: 79 cm
Skladem
7 990 Kč
NEPO PLUS LOZ/90 dub sonoma BEZ ROŠTU

Ložnice

Postel NEPO PLUS LOZ/90 dub sonoma BEZ ROŠTU

Jednoduchá postel Nepo LOZ/90 o šířce 90 cm, je v barevném provedení dub Sonoma. Součástí postele není rošt ani matrace, ty je možné přiob...

Šířka: 95 cm, Délka: 203 cm, Výška: 66 cm
Skladem
2 053 Kč
HOLTEN LOZ/160 BEZ ROŠTU a BEZ MATRACE bílá/dub wotan

Ložnice

HOLTEN Postel LOZ/160 BEZ ROŠTU a BEZ MATRACE bílá/dub wotan

Hledáte prostorné lůžko do ložnice, které je zpracováno v minimalistickém a elegantním provedeni?Postel Holten 160 je přesně taková. Kolek...

Šířka: 169 cm, Délka: 204 cm, Výška: 100 cm
Skladem
5 553 Kč
Kontaktní formulář
Kontakt

Reklamace a vrácení zboží

Postelin - sklad
Středulínského 966/26
Ostrava – Vítkovice, 703 00

Sociální sítě

 

Fakturační adresa a sídlo společnosti

Jozef Kozelek
Opavská 818
708 00 Ostrava – Poruba

Spisová značka

Fyzická osoba-podnikatel
zapsaná v živnostenského rejstříku
Magistrátu města Ostravy
IČO: 44774575

essox